OH ALIEN – TOOTHPASTE

Vždy na úteku, kríženec zubnej pasty a človeka Anselma (hrá samú seba) je na ceste do hôr podieľať sa na čistení zubov (Luca) pomocou štetca Rafael.

Loa

Kdesi v tajnom záhybe sveta čerpá dievčina-rastlina obývaná radostnými myšlienkami z temnej jaskyne svojho srdca rozmarné malé ružové koníky oživované detskou a čistou radosťou. Keď sa jej lietajúce oči stretnú s erupciou sopky, ich slzy zdobia jej telo radosťou z okamihu.

ARAI – We Cry

V bare sa podáva tajomný nápoj, ktorý dáva najavo najhlbšie emócie svojich zákazníkov.

Under The Endless Sky

Naše spomienky hrajú dôležitú úlohu pri budovaní identity a sebauvedomenia. Moje spomienky z detstva pre mňa nadobudli osobitnú hodnotu od vypuknutia totálnej vojny na Ukrajine, v mojej rodnej krajine. Pre mnohé deti sa tento čas stane formatívnou spomienkou. Moje detstvo na Ukrajine bolo iné a chcem sa o to s divákmi podeliť v podobe krátkeho […]

The Invention of Less

V dôsledku globálneho otepľovania musí mladý ľadový medveď v lete 2031 opustiť svoj domov a presťahovať sa do Zürichu. Spolu so všetkými ostatnými zvieratami sa snaží uživiť, až zrazu dostane nápad, ktorý navždy zmení svet.

Small Spark

Malá myška žije uprostred kníh a ich epických dobrodružstiev. Keď sviečka zhasne a škatuľka od zápaliek je prázdna, je na rade ona, aby prežila nebezpečné dobrodružstvo v dome pri hľadaní malej iskry.

Rotsethornet

Autorský film Rotsethornet opisuje spoločný výstup dvojice hrdinov na rovnomennú nórsku horu. Témou filmu nie je len dobrodružstvo spojené s prekonávaním samého seba, ale aj zachytenie oboch postáv a spôsobu, akým medzi sebou muž a žena komunikujú.

Prion

Sklíčená postava sa snaží vyvážiť sebaprijatie a sebanenávisť, keď sa jej najhoršie obavy prejavia v podobe chorého jeleňa.

Mother

Po 40 rokoch sa vedie rozhovor s matkou mučeníka.

ELEVATOR ALONE

Štyria ľudia a čas, ktorý strávia vo výťahu. Inšpirovaný každodenným životom a rozdielom v správaní ľudí, keď sú sami, na rozdiel od spoločensky prijateľného správania, ktoré si jednotlivci osvojujú, keď sú vo verejnom priestore a najmä v stiesnenom a vždy nepohodlnom prostredí výťahu.